Образец жалобы в НКРЕКП

with Комментариев нет

С ноября 2018г. Днепрогаз и Днепргазсбыт начисляет дополнительную плату за потребленный газ. Чтобы это прекратить, каждому из нас нужно обратиться с жалобой в НКРЕКП на наличие махинаций со стороны Днепрогаза и Днепрогазсбыта при начислениях за израсходованный природный газ. Ниже приведена подробная инструкция, что и как нужно сделать. Сделайте сами и помогите соседям, у которых нет доступа к компьютеру и интернету. Помните: чем больше обращений, тем больше шансов восстановить справедливость.

Образец жалобы в НКРЕКП для потребителей города Днепр и Днепровского района (ТОЛЬКО!) на наличие махинаций со стороны Днепрогаза и Днепрогазсбыта при начислениях с ноября по сегодняшний день за израсходованный природный газ.

Для того чтобы отправить жалобу необходимо:

1) зарегистрироваться на вебсайте правительственной горячей линии http://ukc.gov.ua

1

 

2

 

3

 

5

Заходите на свою почту и подтверждаете регистрацию:

11

Переходите снова на сайт http://ukc.gov.ua и попадаете на страницу:

 

7

8

Вставляете текст:

Національна комісія,

що здійснює державне регулювання

у сферах енергетики та комунальних послуг

Голові Національної комісії що здійснює
державне регулювання у сферах
енергетики та комунальних послуг
Кривенко Оксані Олександрівні

 

Скарга щодо нарахувань за спожитий природний газ

 з листопада 2018р.

 з боку ПАТ «ДНІПРОГАЗ» та ТОВ «ДНІПРОПЕТРОВСЬКГАЗ ЗБУТ»

та наявних порушень при цьому.

 

Я виявив, що на сайті 104.ua за підсумком обробки поданих мною показань за спожитий мною природний газ з листопада місяця 2018р.по сьогоднішній день року мені побутовому споживачу було піднято нарахування у платіжці на 3 відсотка від суми до сплати по лічильнику природного газу, а у графі споживання газу за місяць листопад 2018  по сьогоднішній день вказаний об’єм спожитого газу на 3 відсотка більший ніж фактичний по лічильнику природного газу.

 

Уважно вивчивши на офіційному вебсайті ВРУ http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0346-04
офіційний документ під назвою «Методика приведення об’єму природного газу до стандартних умов за показами побутових лічильників у разі відсутності приладів для вимірювання температури та тиску газу», я виявив у ньому пряму вказівку на те, що дія цієї Методики поширюється на суб’єкти господарювання, які у господарсько — виробничій діяльності для вимірювання об’єму спожитого газу використовують лічильники, крім випадків використання газу за показами лічильників громадянами- підприємцями для власних потреб.

Зі свого боку я є Громадянином України, не є якимось суб’єктом господарювання та споживаю природний газ виключно для своїх власних побутових потреб.

Уважно вивчивши на офіційному вебсайті НКРЕКП http://www.nerc.gov.ua/?id=36323
офіційний документ під назвою «Щодо заборони ПАТ «ДНІПРОГАЗ» приводити об’єми використаного природного газу побутовими споживачами до стандартних умов при здійсненні комерційних розрахунків за використаний природний газ побутовими споживачами» я виявив у ньому пряму заборону для ПАТ «ДНІПРОГАЗ» приводити об’єми використаного природного
газу побутовими споживачами до стандартних умов при здійсненні

комерційних розрахунків за використаний природний газ побутовими споживачами.

Таким чином дослідивши нормативну документацію я розумію, що такі запропоновані мені з листопада 2018 розрахунки з боку ПАТ «ДНІПРОГАЗ» та ТОВ «ДНІПРОПЕТРОВСЬКГАЗ ЗБУТ» не можуть бути використані до мене як до побутового споживача природного газу, більше того, такі питомі втрати природного газу при його вимірюваннях побутовими лічильниками в разі не приведення об’єму газу до стандартних умов відносяться до собівартості та закладені в тариф, а також такі розрахунки для ПАТ «ДНІПРОГАЗ» було офіційно заборонено здійснювати з боку НКРЕКП.

     Прошу Вас:

1) Прийняти цю мою скаргу до належного розгляду

2) Надати мені консультацію щодо законності таких дій з боку ПАТ «ДНІПРОГАЗ» та ТОВ «ДНІПРОПЕТРОВСЬКГАЗ ЗБУТ»

3) У випадку наявності порушення законності терміново ініціювати проведення перевірок ПАТ «ДНІПРОГАЗ» (Ідентифікаційний код юридичної особи 20262860) та ТОВ «ДНІПРОПЕТРОВСЬКГАЗ ЗБУТ» (Ідентифікаційний код юридичної особи 39572642) на виявлення фактів економічного шахрайства з використанням монопольного становища.
Прошу справу за результатами перевірок передати до правоохоронних органів та до Антимонопольного комітету.

4) Надіслати мені відповідь в строк згідно з законодавством письмово на мою електронну пошту та на мою поштову адресу.

 

9

10

Жалоба отправлена. Теперь ждем ответ.

 

 

 

Оставить ответ

С 4 февраля 2019 года у сайта https://iosmd.dp.ua/ новый адрес https://iosmd.pp.ua/

Вместо dp.ua теперь pp.ua

До 17-04-2019 (17 апреля 2019 года) на сайт можно будет зайти по старому адресу  https://iosmd.dp.ua/

Если Вы зайдете на сайт до 17-04-2019 по старому адресу https://iosmd.dp.ua/ Вас автоматически перенаправит на новый адрес  https://iosmd.pp.ua/